K O M A M A S Z Y N Y P I E K A R N I C Z E

Ładowanie

Piece Piekarnicze

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne piece cukierniczo-piekarnicze renomowanego producenta Bongard. Dzięki możliwości dowolnej konfiguracji, uzyskają Państwo najlepiej dopasowane piece do potrzeb piekarni i cukierni. Piece piekarnicze Bongard sprawdzą się idealnie w piekarni nie tylko jako piec do chleba, ale także do słodkich wypieków.

Piece piekarnicze to specjalistyczne urządzenia wykorzystywane do wypieku chleba, ciast, ciasteczek i innych rodzajów ciast. Piece piekarnicze i cukiernicze są zaprojektowane tak, aby zapewnić równomierną dystrybucję ciepła, jak również kontrolę wilgotności. Wszystko po to, aby produkt końcowy był idealnie wypieczony za każdym razem. Piece piekarnicze wsadowe występują w różnych rozmiarach. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Piece cukierniczo-piekarnicze Bongard – wysoka jakość prosto z Francji

Oscar Bongard założył francuską markę sygnowaną własnym nazwiskiem w 1920 roku w Strasburgu, we Francji. Od tego czasu firma urosła do rangi wiodącego dostawcy urządzeń i usług dla piekarni przemysłowych. Ich asortyment obejmuje piece cukiernicze i piekarnicze, mieszarki, dzielarki i zaokrąglarki do ciasta, garownie, chłodnio-garownie, mroźnie itp. Przez lata działalności firma stała się jednym z wiodących dostawców przemysłowych urządzeń piekarniczych do klientów na całym świecie. Dzięki zaangażowaniu w innowacje i jakość, firma nadal oferuje nowoczesne urządzenia, które spełniają potrzeby klientów, pozostając jednocześnie konkurencyjnymi na globalnym rynku. Ich pasja do dostarczania niezawodnych, wydajnych i efektywnych kosztowo rozwiązań pomogła im wyrosnąć na szanowaną nazwę w branży piekarnictwa rzemieślniczego i przemysłowego.

Rurowe piece piekarnicze i cukiernicze

Nowoczesne piece Bongard to jedne z najlepszych pieców do zastosowania w rzemiośle z obecnie dostępnych na rynku.

Piece wsadowe Bongard są łatwe w eksploatacji i zapewniają najwyższą jakość przygotowanych wypieków. Nowoczesny design pieców piekarniczych wsadowych Bongard pozwala na idealne dopasowanie się do wystroju restauracji oraz innych lokali gastronomicznych. Szeroki wybór różnych modeli pozwala dobrać odpowiedni produkt dla każdego rodzaju piekarni. Oprócz doskonałych parametrów technicznych, piece rurowe Bongard oferują także wysoką energooszczędność, co czyni je bardzo opłacalnymi.

Z kolei piece obrotowe Bongard wykorzystują innowacyjną metodę pieczenia – „soft flow”. Technika ta pozwala na idealny wypiek nawet dla najbardziej wymagających produktów, np. ozdobionych bezami lub cukrem lodowym. W ofercie posiadamy te piece w trzech wersjach – gazowej, olejowej i elektrycznej. Bez względu na rodzaj każdy z nich gwarantuje łatwość obsługi, wydajność i technologiczne zaawansowanie pod każdym względem.

Piec cukierniczy i piekarniczy od Koma – gwarancja zadowolenia

Od wielu lat dostarczamy piece elektryczne, gazowe i olejowe, wyposażając piekarnie i cukiernie w nowoczesny sprzęt. W naszym sklepie oferujemy piece piekarnicze do chleba Bongard, pozwalający na wypiek dużych ilości pieczywa w stosunkowo krótkim czasie, przy ograniczeniu zużycia energii. Inwestycja w kompaktowe i trwałe wyposażenie piekarni bez wątpienia zwróci się w krótkim czasie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – pomożemy dobrać odpowiedni piec piekarniczy wsadowy do Państwa potrzeb.