K O M A M A S Z Y N Y P I E K A R N I C Z E

Ładowanie

Piece rurowe piekarnicze

Pokładowe piece rurowe zapewniają najwyższą jakość wypieków, porównywalną z wypiekami jak na starych piecach RRK. Piece te są zaprojektowane tak, aby zapewnić jednolitą temperaturę i dystrybucję ciepła w całym procesie pieczenia. Ciepło wytwarzane w rurze naturalnie promieniuje na zewnątrz od jej środka, co oznacza, że każdy produkt umieszczony w komorze wypieku otrzymuje równomierną ilość ciepła. W związku z tym, piece rurowe oferują dużo wyższą jakość wypieków w stosunku do standardowych pieców.

Oferujemy Państwu piece renomowanego, francuskiego producenta Bongard do zastosowań piekarniczych i cukierniczych. Ich konstrukcja pozwala na wydajną pracę, czego efektem są znakomite wypieki. Firma Koma zajmuje się dystrybucją pieców piekarskich. U nas każdy klient znajdzie najlepsze urządzenia do swojej piekarni!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

System Cervap w piecach rurowych od Bongard

Piec rurowy, a dokładnie jego wnętrze składa się z pojedynczych rurek z najwyższej jakości stali. Ułożone są one w grupy, jednak każda z nich jest niezależna. Wewnątrz nich jest precyzyjnie odmierzona ilość cieczy, która przy pomocy płomieni wytworzonych w komorze paleniskowej zostaje podgrzana i zmienia stan skupienia na lotny. Urządzenie niemal bezszelestnie rozprowadza parę w każdej części rurki. Wsad odbiera wyłącznie ciepło, a skondensowana ciecz wraca do pętli, gdzie podgrzewana jest na nowo.

W porównaniu do innych systemów do wypieku produktów piekarniczych i cukierniczych, rozwiązanie Bongard zużywa nawet 40% mniej energii! Jak to możliwe? Urządzenia posiadają nowoczesne zdolności kumulowania ciepła. Po 12 godzinach od wyłączenia temperatura wewnątrz spada z 260 do około 120 stopni co sprawia, że nie jest konieczne ciągłe rozgrzewanie go od zera.

Piec piekarniczy rurowy – do wielu produktów

Niepodważalną zaletą pieców rurowych od Bongard jest fakt, że konstrukcja pieca pozwala na wypiek zarówno chleba jak i bułek. Naturalna cyrkulacja powietrza w wysokiej komorze wypiekowej 200 mm, połączona z 20 mm płytami hertowymi z domieszką lawy do wypieku, to gwarancja idealnych warunków do wypieku różnego rodzaju pieczywa.

Czy piece rurowe francuskiej marki pozwalają na wypiek chleba, bagietek i rogalików jednocześnie? Oczywiście że tak! Dzięki naturalnej wymianie ciepła, które krąży delikatnie pomiędzy produktami, ryzyko przypalenia jest praktycznie zerowe.

Zachęcamy do przekonania się o możliwościach pieców rurowych piekarniczych. Gwarantujemy, że każdy doświadczony piekarz doceni możliwości, stworzone przy pomocy urządzeń marki Bongard. Nasi specjaliści opowiedzą dokładniej o zasadach działania urządzenia, jak również pomogą dobrać odpowiedni piec do Państwa potrzeb.