Nasze piece zapewniają najwyższą jakość wypieków, które docenią Państwa klienci. Rurowe piece piekarnicze marki BONGARD to niezawodne urządzenia, które sprawdzą się w każdym zakładzie piekarniczo-cukierniczym. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala na efektywną pracę bez żadnych zakłóceń. Pozwalają one na równy wypiek, co z pewnością doceni każdy piekarz czy cukiernik.
Proponujemy także piece obrotowe piekarnicze oraz modułowe. Dzięki możliwości dowolnej konfiguracji, uzyskają Państwo najlepiej dopasowane piece do własnych potrzeb. Piece piekarnicze obrotowe Bongard sprawdzą się idealnie w piekarni nie tylko jako piec do chleba, ale także do słodkich wypieków. Nadają się więc do wykorzystania w przemyśle cukierniczym.
Proponowane przez nas piece obrotowe piekarnicze wykorzystują innowacyjną metodę pieczenia - „soft slow”. Technika ta pozwala na idealny wypiek nawet dla najbardziej wymagających produktów. Piece piekarnicze obrotowe marki Bongard to gwarancja jakości i satysfakcji z wypieków.

BONGARD doskonale rozumie jak ważny jest Twój spokojny sen…