Modułowe piece elektryczneModułowe piece Bongard, możemy dowolnie konfigurować w zakresie ilości blach na moduł, oraz ilości samych modułów. Sprawia to, że w zależności od naszych potrzeb, oraz dostępnego miejsca, może dobrać optymalną wielkość pieca. 

Piece modułowe Bongard ze względu na swoją mocną budowę, mocne zaparowanie na każdym pokładzie i kamienne herty o grubości 20mm, sprawiają że gwarantują najlepszą jakość wypieków dla minipiekarni. 


- Standardowa wysokość komory wypieku to 180mm. Możliwość zastosowania komór o podwyższonej wysokości do 240mm.

 


- W drzwiach zastosowana jest specjalnie hartowana szyba, które jest bardzo wytrzymała. Specjalna powłoka termiczna sprawia, że ciepło jest odbijane z powrotem do komory wypieku niwelując straty energii igwarantując równomierną temperaturę wypieku.

 


Intuitiv 2 – nowoczesne sterowanie dotykowe

 


- Piec SOLEO - sam, w czasie rzeczywistym cały czas kontroluje różnicę temperatur, pomiędzy zadaną przez pracownika, a temperaturą na grzałkach górnych i dolnych. Jeżeli wychwyci różnicę to sam automatycznie ustawia priorytet mocy na poszczególne strefy grzewcze tak, aby wypiek był prowadzony w stabilnej temperaturze.

 

- Proste czyszczenie szyb w drzwiczkach.

 


- Kamienne herty w każdym pokładzie o grubości 20mm gwarantują najwyższej jakości wypieki.

- Załadunek pozwalający na załadunek i rozładunek pieca jednej osobie.